Hakkımızda

Hakkımızda Firmamız nakliyat sektöründe Mavişehir Nakliyat olarak en iyi hizmeti sağlamak amacıyla İzmir şehrinde kurulmuştur. Firmamızın kendine ait , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız. Evden eve nakliyat sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır.

Bu saygınlığı yılların bize vermiş olduğu iş tecrübesine borçluyuz, daima en profesyonel ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize misyon edindik. Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ve profesyonellik isteyen bir iştir . Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız kişi ve kuruluşları listeledik.

Nakliyat kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli, eğitimli , saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır. Buca Nakliyat İzmir şehrinde dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firma olmayı daima sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır ve genel itibari ile yaptığımız işten dolayı bir çok insan tarafından saygı ile söz ediliriz, buda bizi nakliyat firmaları arasında farklı kılıyor.